Afbeelding overlay

Het team

Foto van Margriet Timmer
Margriet Timmer
m.timmer@verion.nl
Groep: 1a
Foto van Marike Nijzink
Marike Nijzink
m.nijzink@verion.nl
Groep: 1a Intern begeleider
Foto van Marjan Ünal
Marjan Ünal
m.unal@verion.nl
Groep: 1b/2b Vertrouwenspersoon
Foto van Neeltje Dikkeschei
Neeltje Dikkeschei
n.dikkeschei@verion.nl
Groep: 2a Interne Cultuur Coördinator
Foto van Rachelle Pijffers
Rachelle Pijffers
r.pijffers@verion.nl
Groep: 2a Onderwijsassistente/ Leerkracht i.o.
Foto van Daniëlle Nijveld
Daniëlle Nijveld
d.nijveld@verion.nl
Groep: 3a
Foto van Mirthe Schellevis
Mirthe Schellevis
m.schellevis@verion.nl
Groep: 3a
Foto van Jolien Altena
Jolien Altena
j.altena@verion.nl
Groep: 3b Rekenexpert
Foto van Jonathan Voortman
Jonathan Voortman
jonathan.voortman@verion.nl
Groep: 4 LIO-stagiaire
Foto van Marieke van der Beek
Marieke van der Beek
m.vanderbeek@verion.nl
Groep: 4
Foto van Wesselien Koppelaar
Wesselien Koppelaar
w.koppelaar@verion.nl
Groep: 4 Voorzitster MR
Foto van Dineke ten Dam
Dineke ten Dam
d.tendam@verion.nl
Groep: 5
Foto van Stephanie de Bruin
Stephanie de Bruin
s.debruin@verion.nl
Groep: 5 Rots en Water trainer
Foto van Angelique Niezink
Angelique Niezink
a.niezink@verion.nl
Groep: 6 Onderwijsassistente
Foto van Erik Bosch
Erik Bosch
e.bosch@verion.nl
Groep: 6 Rots en Water trainer
Foto van Marlinde Kompanje
Marlinde Kompanje
m.kompanje@verion.nl
Groep: 6 Intern begeleider
Foto van Twan Jager
Twan Jager
t.jager@verion.nl
Groep: 6 Onderwijsassistent
Foto van Silvia Timmer
Silvia Timmer
s.timmer@verion.nl
Groep: 6b/7b Rekenspecialist
Foto van Sarine Veldman
Sarine Veldman
s.veldman@verion.nl
Groep: 7
Foto van Esther Kok
Esther Kok
e.kok@verion.nl
Groep: 8
Foto van Nils Waijerink
Nils Waijerink
n.waijerink@verion.nl
Groep: 8 ICT-coördinator
Foto van Dianne Brand
Dianne Brand
d.brand@verion.nl
Directie ondersteuner
Foto van Irma Roelofs
Irma Roelofs
i.roelofs@verion.nl
Directeur
Foto van Jacomine Grevers
Jacomine Grevers
j.grevers@verion.nl
Intern begeleider
Foto van Johan ten Hartog
Johan ten Hartog
info@verion.nl
Verion vakman
Foto van Manda Nijhof
Manda Nijhof
m.nijhof@verion.nl
Onderwijsassistente
Foto van Nicolle Berenschot
Nicolle Berenschot
n.berenschot@verion.nl
Onderwijsassistente
"Samen de dag zingend beginnen,
is een goed begin van de dag!"
Nils Waijerink
Leerkracht groep 8
"Leren programmeren met drones is super gaaf!"
Maartje van Putten
Leerling van De Morgenster
"Het thematisch werken met Alles in één is super!"
Maud
Leerling van De Morgenster
"Op De Morgenster mag mijn kind zichzelf zijn!"
Yvonne
Moeder van Kevin
"Op De Morgenster zetten we 'Met Sprongen Vooruit' schoolbreed in!"
Team Morgenster